Responsabil dezvoltare baza de date si portofoliu clienti

Eurorenova

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Dezvoltare baza de date cu producatori, importatori, distribuitori materiale de constructii.
2. Contactarea potentialilor clienti si prezentarea ofertelor comerciale ( negocierea contractelor ).
3. Dezvoltarea retelei teritoriale de agenti comerciali

CERINTE

-excelente abilitati de comunicare
-excelente abilitati operare PC
-cunoasterea limbii franceze constituie avantaj
-carnet de conducere
-bune abilitati de negociere si persuasiune

BENEFICII OFERITE

-masina de serviciu
-telefon
-salariu fix + procent din realizari

Eurorenova s.r.l. este o societate de constructii cu capital integral privat, cu sediul in Oradea, al carei profil consta, in principal, in executarea lucrarilor de constructii de orice tip – constructii noi ,reparatii si reabilitari , extinderi si modernizari ale unor constructii deja existente, inclusiv instalatiile aferente.
Societatea lucreaza in subantrepriza cu diferite firme de constructii din Franta, Germania si Austria.