Responsabil calitate

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie franceza, care are ca obiect de activitate productia de mase plastice prin injectie.

CERINTE

- studii superioare tehnice absolvite
- experienta in domeniu de minim 3 ani
- cunostinte de managementul calitatii
- cunostinte de limba franceza sau engleza de nivel avansat
- persoana deschisa, cu abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare
- pachet salarial atractiv

RoMarketing este o companie care desfasoara activitati de dezvoltare a resurselor umane din companii multinationale, dar si din intreprinderi mici si mijlocii.
PRODUSE SI SERVICII ROMARKETING
TRAINING
CONSULTANTA
EVALUARE RECRUTARE
COACHING
TEAM BUILDING

Acreditari, afilieri, certificari:
Sistem de management al calitatii acreditat conform standardelor ISO9001:2000;
Certificat de acreditare eliberat de MMSS Agentia Nationala pentru Ocuparea Fortei de Munca pentru servicii de informare si consiliere si servicii de mediere a muncii pe piata interna;
Cursuri de management autorizate prin Consiliul National de Formare Profesionala a Adultilor de catre MMSSF si MECT;
Licentiere pentru utilizarea sistemului de evaluare comportamentala Thomas International
Distribuitor in Romania pentru carte Gower;