REPREZENTANT TEHNIC - COMERCIAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitatea se va desfasura in incinta showroom-ului de prezentare.
- Intretinerea bazei de clienti existente si atragerea de noi clienti.
- Promovarea companiei si a produselor.
- Atingerea obiectivelor de vanzari.
- Dezvoltarea retelei de distributie prin atragerea de noi clienti.
- Prezentarea ofertelor de produse si servicii, precum si a mostrelor de produse clientilor si preluarea comenzilor .
- Incasarea platilor de la clienti.
- Intocmirea facturilor.
- Incheiere de contracte.
- Isi pastreaza relatia cu clientul pana la final.
- Este subordonat directorului de vanzari.
- Pastreaza o relatie stransa de colaborare cu directorul de productie.

CERINTE

- Studii superioare .
- Avantaj cunostinte tehnice.
- Limba maghiara nivel mediu.
- Persoana sociabila, punctuala, adaptabila, cu simtul raspunderii.
- Cunostinte PC.(wd, internet)
- Carnet de conducere categ. B
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj.
- Buna organizatoare, atenta la detalii, orientata spre rezultat si catre clienti.

BENEFICII OFERITE

Salarizarea este la nivel de firma internationala.