Reprezentant Medical

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Acest post presupune:
-implementarea normelor si strategiilor companiei
-promovarea serviciilor
-promovarea catre medici specialisti
-monitorizarea pietii in teritoriul alocat
-activitati de intretinere a relatiilor in conditii optime cu partenerii din portofoliu
-partener de incredere pentru clienti

CERINTE

Ai sansa sa faci parte din echipa Medical Ocupational daca ai:
-studii medii si superioare
-orientare catre clinti si atitudine proactiva
-dinamism si responsabilitate
-aspect fizic ingrijit
-aptitudini de comunicare
-abilitati operare calculator Office Excel, Word
-optional - sa cunosti o limba straina - engleza

BENEFICII OFERITE

-cariera motivanta
-posibilitatea de a te dezvolta profesional
-un castig pe masura implicarilor personale si performantelor
-training si suport din partea companiei
-salariul lunar de 1200 Ron
-cheltuieli pentru transport 75 Ron
-cheltuieli telefon 50 Ron
-bonusuri trimestriale din incasari

Persoanele interesate se vor prezenta la sediul firmei cu urmatoarele :
-copie buletin
-cazier juridic original
-curriculum vitae- scrisoare de intentie
-copie ultima diploma de studii
-taxa participare seminar informare de 390 Ron