REGLOR MATRITE

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie italiana producatoare de mase plastice pentru produse electronice de larg consum, cu sediul in Oradea.

Responsabilităţi:
-montare/demontare matrite de injectie mase plastice
- reglaje prese automate
- intretinere si reparatii prese, matrite si alte masini si utilaje aflate in dotare

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic
- cunoastere caracteristici materii prime (polistiren HIPS / GPPS, polipropilena copolimer, random, homopolimer, POM, PA etc)
- cunostinte de reglaj si operare prese de injectie mase plastice
- asigurarea calitatii si continuitatii productiei
- supravegherea si controlul productiei
- cunoasterea de limbi straine: limba engleza, nivel mediu sau incepator
- cunoasterea programului CAD
- experienta peste 5 ani
- permis de conducere categoria B

Aptitudini:

- rezistenta la stres
- persoana dinamica si care se integreaza usor in echipa
- persoana organizata si cu atentie ridicata la detalii

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa
training in cadrul fabricii

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!