Referent Resurse Umane

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizeaza periodic si identifica necesarul de personal al unitatii, precum si metodele de recrutare impreuna cu sefii de departamente;
- redacteaza si lanseaza mesajul de recrutare al societatii;
- programeaza si realizeaza interviurile de recrutare si selectie;
- anunta rezultatele procesului de recrutare si selectie conducerii si candidatilor;
- monitorizeaza integrarea noilor angajati in cadrul societatii;
- realizeaza interviurile de evaluare ale angajatilor societatii;
- acorda feedback angajatilor si conducerii societatii cu privire la rezultatele testelor de evaluare;
- actualizeaza baza de date a departamentului din care face parte;
- asigura deplina confidentialitate a datelor de personal cu care opereaza;
- elaboreaza si implimenteaza procedurile de resurse umane stabilite la nivel de societate si urmareste respectarea acestora impreuna cu managerul de resurse umane;
- identifica si propune masuri de optimizare a activitatii de resurse umane;
- intocmeste rapoarte si situatii privind activitatea pe care o desfasoara.

CERINTE

- studii superioare
- experienta in domeniu minim 2 ani
- limba engleza si italiana

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting – aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Razboieni, nr. 49, 410571
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este un furnizor de servicii de tip call-center si suport.