Proiectant/Designer

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Firma noua, dezvoltata prin proiect cu finantare europeana, care are domeniul de activitate PRODUCTIA SI COMERCIALIZAREA LUMANARILOR DECORATIVE SI DE CULT, care activeaza sub numele unei marci inregistrate, iar locul desfasurarii activitatii ( atelierul) se afla in sat Palota, jud.Bihor.

- Coordonarea atelierului de productie lumanari decorative si cult ( a personalului din subordine, atingerea indicatorilor de productie, etc);
- Crearea de matrite din silicon ( toate matritele noastre sunt create si sunt comercializate sub o marca inregistrata);
- Colaborarea continua cu departamentul de marketing pentru dezvoltarea produselor, modelel noi, cataloage de prezentare etc;
- Imbunatatirea procesului si reducerea costurilor de productie ;
- Executa schite si alte studii pentru a dezvolta ideile avizate;

CERINTE

- Studii superioare ( design industrial sau sculptura)
- Cunostinte solide de AUTOCAD –Proiectare 2D si 3D
- Avantaj CorelDraw si Photoshop
- Viziune si talent pentru Arta
- Permis conducere categ.B;
- Seriozitate, disciplina si orientare continua spre dezvoltare profesionala;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv - CIM pe o perioada nedeterminata
- Sansa de a lucra intr-un domeniu limitat
- Transport asigurat

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880, e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.

Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.