Programator web

SC Ancos Prod SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiectarea si dezvoltarea de website-uri, magazine online si aplicatii web;
- investigarea erorilor tehnice/functionale si generarea de solutii adecvate
- documentarea codului scris
- Atentie maxima la detalii si un nivel ridicat de responsabilitati.

CERINTE

experienta dovedita prin portofoliu;
PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, XML, AJAX etc. ;
familiar cu tehnici de optimizare pentru motoarele de cautare
disponibilitate de lucru full-time
dezvolta idei legate de proiecte
Estimeaza cu acuratete durata de lucru necesara finalizarii proiectului..
Cauta si implementeaza noi tehnologii, standarde si tendinte in programarea web
Isi planifica activitatile in scopul respectarii deadline-urilor
capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa;

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv;
mediu de lucru prietenos, colectiv tanar.
extrabonusuri per proiect

DESCRIEREA FIRMEI

eCommerce la nivel european.Firma cu peste 15 angajati.