PROGRAMATOR

DEC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Software developer
- dezvoltare aplicatii ERP si interfete utilizator
- limgaje/medii de programare: C/C++, ASP, Javascript, VB, VBscript, SQL Server

CERINTE

Candidatii trebuie sa fie inovatori si flexibili, dornici sa invete, cu spirit de echipa, seriosi, responsabili si rigurosi. Trebuie sa dea dovada de capacitate de asimilare rapida, sa ai o atitudine proactiva, capacitate de a lucra cu termene limita, si mai ales pasiune pentru domeniul IT.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- proiecte atractive
- formare continua
- training
- mediu de lucru profesionist in cadrul unui colectiv tinar
- acces la cele mai noi tehnologii
- oportunitatea de a avea o cariera excelenta de programator
- pachet salarial motivant

DEC-KEYSYS este prezenta pe piata romaneasca de 16 ani, fiind una dintre primele companii private de IT din Romania.
In prezent grupul desfasoara urmatoarele activitati:

 Comercializare tehnica de calcul ¿ servere, statii de lucru, notebook-uri, PDA-uri, software, copiatoare, imprimante, scanner-e, camere digitale, componente si accesorii diverse.
 Consultanta, proiectarea, instalarea si intretinerea retelelor de calculatoare, service echipamente de tehnica de calcul.
 Realizarea de solutii la cheie:
-solutii de pontaj si control acces bazate pe carduri (magnetice, proximitate, smart card) sau identificare biometrica,
-solutii de acces si ticketing pentru obiective turistice si agrement
-sisteme de supraveghere video,
-solutii pentru automatizarea vanzarilor,
-sisteme pentru control patrula mobila,
-solutii pentru imprimarea cardurilor,
 Productie software: realizam atat aplicatii la comanda cat si produse de serie, avand competente in domenii cum ar fi economic, resurse umane, baze de date, securitate, prelucrari de imagini, crearea de pagini WEB, e-commerce, etc.