Operator masini ( tamplar)

Class Furn Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Lucreaza pe masinile din hala de productie;
• Analizeaza schitele si desenele tehnice primite de la seful direct;
• Realizeaza toate reperele conform desenelor si instructiunilor primite de la seful direct;
• Selecteaza si pregăteste materialului de lucru, însemneaza părţile care trebuie lucrate, in baza comenzilor primite de la dept. planificare;
• Prelucreaza reperele de lemn masiv si alte materiale lemnoase prin tăiere, măsurare, găurire sau îmbinare folosind unelte manuale sau electrice;
• Monteaza, asambleaza şi dezasambleaza părţile componente ale produselor;

CERINTE

• Cunostinte bune de tamplarie;
• Experienta min 1 an in tamplarie;
• Rezistenta la efort fizic;
• Indemanare, atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din salariu incadrare, spor ore suplimentare, transport asigurat, masa calda si tichete de masa, al 13-lea salariu.

Class Furn Romania SRL este o companie romaneasca cu capital olandez avand ca activitate principala productia de mobila si tapiterie. Cautam oameni implicati si dornici de a invata si performa in domeniul nostru de activitate