Operator Call Center in Lingua Italiana - la domiciliu

SC ETRURIA CALL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colaboratori pentru munca de operator call center, desfasurata la domiciliu, fulltime sau part time

CERINTE

Cerinte:
- un calculator cu conexiune la internet
- limba italiana obligatorie incepand de la nivel conversational mediu pana la un nivel avansat pentru proiectele in limba italiana
- experienta obligatorie in domeniu de call center
- cunostinte operare PC
- aptitudini foarte bune de relationare interpersonala
- capacitate de persuasiune si negociere
- rezistenta la stres
- orientare spre rezultate
- auto-motivare
- corectitudine, constiinciozitate

BENEFICII OFERITE

Oferte/Beneficii
- Salarizare atractiva cu posibilitate de crestere in functie de rezultate
- Program flexibil, in functie de disponibilitatea fiecaruia
- Munca de acasa

SC ETRURIA CALL SRL ESTE O FIRMA CU UN PERSONAL TANAR SI DINAMIC. DOMENIUL ACTIVITATII ESTE TELECOMUNICATIILE, RELATIILE CU CLIENTII SI VANZARILE, TOATE ACESTEA REALIZANDU-SE IN CADRUL PROIECTELOR DESFASURATE, IN LIMBA ITALIANA.