Operatoare confecții

ANA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi:
• Operarea utilajelor de producție materiale textile, asigurarea bunei funcţionări a acestora;
• Verificarea produsului finit să corespundă standardelor de calitate;
• Gestiunea şi inventarierea materiilor prime, produselor finite.

CERINTE

• Experienţă în operare utilaje textile reprezintă un avantaj (dar nu este obligatorie);
• Abilitatea de învăţare bună;
• Acuitate vizuală bună, atenţie la detalii, capacitate de a distinge culorile;
• Responsabilitate faţă de sarcini, spirit de echipă.

BENEFICII OFERITE

• Salariu net (în mână) 1500 lei, plus bonuri de masă, spor de ore suplimentare 100%, spor de noapte 25%.

ANA HUMAN RESOURCES CONSULTING s-a fondat din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România și Uniunea Europeană.