Muncitor necalificat

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivele pozitiei :
1. sa realizeze curatenia pentru clientii contractati

Responsabilitati :
1. executarea muncii la parametrii calitativi superiori
2. nedeteriorarea sculelor din dotare
3. se subordoneaza unui sef de echipa

CERINTE

Cerinte necesare ocuparii postului:
1.aspect fizic agreabil
2.permis de conducere categ.B (constituie avantaj)
3.fara cazier

Aptitudini necesare ocuparii postului:
1.rezistenta la stres
2.abilitati de integrare intr-o echipa
3.entuziasm si putere de munca
4.persoana dinamica, proactiva, orientata catre rezultate

BENEFICII OFERITE

1. salariul minim pe economie (pe carnetul de munca)+ bonuri de masa in
2. se ofera 3lei/ora in primele 2 luni, apoi 4 lei/ora
3. se deconteaza transporul pe o linie
4. de la firma se asigura transport catre clienti
5. echipament necesar

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro
Clientul nostru este o firma care ofera servicii de curatenie.