Muncitoare/muncitor croi

ANA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm persoane, cu sau fără experiență, pentru secția de croitorie a unei firme în producție mobilă.

CERINTE

Cerințe:

- Dorința de a învăța, îndemânare,
- Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Oferim:

- salar atractiv + bonuri de masă;
- spor de noapte, premiu anual;
- transport asigurat;
- perfecționare la locul de muncă;
- mediu de lucru plăcut.

Ana Human Resources s-a fondat în Oradea, în anul 2015, din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Cu o echipă motivată, pregătită și cu experiență, ne angajăm să vă oferim suport în activitățile de resurse umane prin abordări eficiente și complete.

Valorile care ne însuflețesc sunt:

- Creativitate în găsirea soluțiilor de resurse umane
- Adaptare la specificul fiecărui business
- Dedicare și pasiune

Prețuim capitalul uman și credem în contribuția unică a oamenilor la dezvoltarea organizațiilor, motiv pentru care căutăm cea mai bună potrivire între talentul personal și oportunitățile de angajare.