MONTATOR SUBANSAMBLE

Gi Group Staffing Company - solutii flexibile de munca

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efort fizic periodic mediu
- realizarea unor operatii repetitive care necesita atentie distributiva, dexteritate manuala si coordonare
- asamblare piese electronice

CERINTE

- studii medii
- persoana serioasa
- indemanare si rabdare
- disponibilitate pentru lucrul in schimburi 12/24 12/48

BENEFICII OFERITE

- salariu de incadrare: 770 lei
- spor de noapte 25%
- spor de sambata 15%, duminica 20%
- bonus de prezenta 50 - 100 lei
- tichete te masă: 8,72 lei/tichet/8h
- posibilitatea efectuarii de ore suplimentare
- condiţii foarte bune de muncă
- transport gratuit
- training/pregatire la locul de munca

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala.