Manipulator marfă și distribuitor

ANA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare activează în România din anul 1996, în domeniul producției de papetărie, având trei puncte de lucru.

Responsabilități:

- Încărcarea și descărcarea mărfurilor din depozit,
- Încărcarea și descărcarea mărfurilor în magazinele societății comerciale,
- Transportarea mărfii în baza documentelor însoțitoare (factura fiscală, aviz de insoțire a mărfii, proces verbad de predare - primire).

CERINTE

Candidatul ideal:

- Studii medii/școala generală,
- 1 an experiență în domeniu,
- Permis de conducere cat.B, de cel puțin 1 an,
- Fără cazier judiciar,
- Stabil, responsabil, conștiincios, spirit de inițiativă,
- Atent la detalii,
- Rezistent la efort fizic, stare de sănătate bună.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Mediu de lucru plăcut,
- Posibilitatea organizării propriei activități,
- Pachet salarial colerat cu nivelul de responsabilitate.

Ana Human Resources s-a fondat în Oradea, în anul 2015, din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Cu o echipă motivată, pregătită și cu experiență, ne angajăm să vă oferim suport în activitățile de resurse umane prin abordări eficiente și complete.

Valorile care ne însuflețesc sunt:

- Creativitate în găsirea soluțiilor de resurse umane
- Adaptare la specificul fiecărui business
- Dedicare și pasiune

Prețuim capitalul uman și credem în contribuția unică a oamenilor la dezvoltarea organizațiilor, motiv pentru care căutăm cea mai bună potrivire între talentul personal și oportunitățile de angajare.