Manipulant marfa

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incarcare, descarcare, depozitare corecta a marfii, coletare si paletare marfa
- Pregatire marfa pentru livrare conform preaviz sau indicatiilor de cod si descriere date de seful de echipa;
- Manipulare marfa cu atentie
- Asigurarea curateniei in depozit si in spatiile adiacente;
- Respectarea programul stabilit de sefii de tura, echipa: pe ture de lucru, pe volumul de lucru, pe categorii de marfa manipulate.

CERINTE

-Seriozitate si stabilitate la locul de munca
-Disponibilitate de lucru in schimburi de 8 ore
-Studii medii
-Experienta pe o pozitie asemanatoare de minim 1 an.
-Aptitudini de lucru in echipa
-Aptitudini de lucru in conditii de efort fizic sustinut
-Persoana serioasa, de incredere, fara antecedente penale

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- transport asigurat

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro
Clientul nostru este o companie multinationala, care are ca obiect de activitate fabricarea filtrelor de telecomunicatii pentru clientii lor care sunt: Erikson, Nokia, Philtronic, etc.