MANIPULANT DEPOZIT - Oradea

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preluarea si predarea marfii din depozit
-manipularea marfii
realizarea coletelor conform comenzilor
-transportul coletelor si a marfurilor
-aprovizionarea birourilor
-mentinerea curateniei si ordinii in depozit

CERINTE

-studii medii
-experienta minim 2 an
-operare PC – cunostinte elementare
-carnet conducere – categ. B
-limba maghiara constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva
- al 13-lea salariu
- bonuri de masa
- telefon de serviciu
- transport asigurat

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.

Clientul nostru este unul dintre liderii europeni in domeniul realizarii si publicarii de harti.