Manager vanzari

MIDAL GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza punctul de lucru alocat;
- creste portofoliul de clienti al firmei;
- se ocupa de managementul clientilor existenti si a celor noi;
- acorda consultanta si analizeaza cererile potentialilor clienti;
- urmareste incheierea si realizarea contractelor comerciale;
- atinge targetul de vanzari.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in vanzari minim 3 ani;
- cunostinte avansate de utilizare PC (Word, Excel);
- buna cunoastere a limbii engleza;
- abilitati de comunicare si coordonare a activitatii;
- responsabilitate, orientare spre performante,prezenta de spirit, spirit de echipa, tact, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- conditii legale de lucru;
- salariu fix + comision;
- telefon si masina de serviciu;
- prime de sarbatori;
- participarea la traininguri de specialitate;
- mediu de lucru profesionist.

MIDAL Group companie prezenta de peste 13 ani in piata romaneasca de frig industrial, si-a consolidat o pozitie puternica in distributia de echipamente si instalatii frigorifice pentru procesatori, dotari complete pentru comercianti de produse alimentare, retele de magazine, supermarket-uri si hipermarket-uri.

Vino sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti!