Manager Resurse Umane

SC Active Job Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza departamentul de Resurse Umane urmarind derularea tuturor activitatilor specifice;
- Creaza si implementeaza strategia departamentului de Resurse Umane prin care sa sustina obiectivele organizationale;
- Asista managementul de varf pe parte de planificare si implementare programe, fiind un liant intre angajati si management;
- Supravegheaza administrarea politicilor si practicilor de personal;
- Evalueaza periodic activitatea departamentului pe care-l coordoneaza pe baza indicatorilor de performanta;
- Monitorizeaza relatiile de munca din cadrul companiei si tine legatura cu oficialitatile.

CERINTE

- Experienta relevanta intr-o pozitie similara;
- Absolvent de studii superioare, constituie avantaj absolvirea unui curs acreditat in domeniu sau master;
- Experienta in elaborarea si implementarea de strategii, procese si proceduri specifice domeniului de Resurse Umane;
- Cunostinte si experienta in management si psihologie organizationala;
- Cunostinte juridice/legislatia muncii/grile salarizare;
- Persoana comunicativa, cu o atitudine deschisa, flexibila, bun mediator;
- Persoana axata pe managementul performantei si care gandeste in termeni de solutii.

Active Job Consulting este o Agentie de Resurse Umane din Romania cu mare potential care ofera solutii complete de personal. CALITATEA este MOTTO-UL nostru.