Magazioner

Hyper Line Consult S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazionerul ţine o evidenţă scriptică şi faptică a mărfurilor şi materialelor din depozit, răspunde de depozitarea acestora în condiţii bune, de recepţia, încărcarea, descărcarea, aranjarea şi ambalarea mărfurilor şi materialelor etc.

CERINTE

Magazionerul trebuie să comunice bine cu echipa, să fie atent si conştiincios. Rezistenţa fizică, atenţia şi vederea bună sunt obligatorii pentru acest post. Căutam o persoană responsabilă şi muncitoare.

BENEFICII OFERITE

Sistemul de motivare este conceput astfel încât să recompenseze rezultatele bune.

HLC este o companie cu capital integral romanesc specializata in furnizarea unei game largi de produse pentru amenajarea si dotarea spatiilor comerciale, industriale sau destinate depozitarii marfurilor perisabile. HLC inseamna expertiza in proiectarea, montarea si instalarea mobilierului comercial si a instalatiilor si echipamentelor frigorifice de orice fel.