Magazin de decoratiuni interioare angajeaza pe postul de casier-vanzator

sc juliamon srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea sortimentatiei de produse comercializate in cadrul magazinului, si a sistemului de lucru
- consilierea clientilor in alegerea celui mai potrivit produs de pe stocul magazinului sau din cadrul produselor ce vin la comanda.
- asigurarea ordinii si curateniei spatiului de lucru
- asigurarea gestionarii corecte si complete a numerarului si a produselor din magazin
- preluarea marfii
- intocmirea actelor primare, manevrarea marfii si emiterea de bon fiscal sau factura

CERINTE

- experienta in domeniul comertului si relatiilor cu clientii
- cunostinte de contabilitate si acte primare
- cunostinte de operare PC
- capacitate f.buna de comunicare
- corectitudine, ambitie, flexibilitate, atentie distributiva,
- capacitate rapida de decizie
- experienta in lucru in echipa
- amabilitate si eficienta in relatia cu clientii

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

Magazin de decoratiuni interioare existenta pe piata din 2008