Limba Germana- Relatii cu Clientii

CRYSTAL CALL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul de vanzari va lucra de Luni pana Vineri intre orele 9-18 si va prelua apeluri telefonice cu scopul de a oferi consultanta tip Serviciu clienti pentru un site de vanzari imbracaminte online in limba GERMANA

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Abilitati excelente de comunicare si scriere in limba Germana
- Alte limbi cunoscute reprezinta un avantaj
- Studii liceale sau superioare
- Cunostinte in utilizarea calculatorului si rapiditate de operare
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, putere de convingere, seriozitate, spontaneitate

BENEFICII OFERITE

OFERTA:
- Salariu fix si bonusuri
- Angajare cu carte de munca

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre din Romania trimitand CV la acest anunt

Crystal Call este o companie slovaca activa pe piata de servicii de call center oferind servicii complete in acest domeniu.
Multumita tehnologiei avansate si a personalului calificat care beneficiaza de instruire permanenta facem parte din elita furnizorilor de servicii de telemarketing, telesales si servicii de suport pentru clienti. Din 2004 am realizat peste 950 de proiecte si campanii pentru clienti din toata Europa.
Investim permanent in oameni, procese si tehnologie pentru a asigura un nivel maxim de performanta in serviciile oferite clientilor nostri.
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre din Romania