JURIST

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura consultanta juridica necesara in cadrul companiei

CERINTE

Studii superioare de specialitate absolvite (Facultatea de Stiinte Juridice)

Experienta anterioara relevanta (pe o pozitie similara)

Cunostinte in ce priveste legislatia in vigoare referitoare la regimul licitatiilor (constituie avantaj)

Dinamism, capacitate de lucru si rezistenta la conditii de stress mediu

Flexibilitatea si dorinta de crestere profesionala

Cunostinte nivel mediu de limba italiana

Cunoasterea pachetului Office

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv, mediu de lucru dinamic si posibilitatea de a evolua in cadrul unei companii aflata in plina crestere

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru la www.ams-hr.ro.
Clientul nostru este o companie locala de constructii aflata in plina dezvoltare