JURIST

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conceperea, redactarea, analizarea si adaptarea contractelor de orice fel la cerintele legale in vigoare, in vederea incheierii acestora cu partenerii sau clientii firmei;
- Analizarea contractelor si a actelor aditionale din punct de vedere legal;
- Reprezentarea persoanei juridice cu care are raporturi de munca si apararea drepturilor si intereselor legitime ale acestora in raport cu autoritatile publice, institutiile de orice natura, precum si cu orice persoana juridica sau fizica romana sau straina, in coditiile legii;
- Acordarea de consultanta si consiliere in orice alta problema de natura juridica in care este implicata firma;
- Respecta modul de lucru impus de catre firma;
- Sa apere interesele firmei.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate ( drept );
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Cunostinte de operare PC;
- Experienta de min.2 ani;
- Cunostinte solide de dreptul muncii si de drept comercial

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Agentie de resurse umane, recruteaza JURIST pentru clientul sau care este o companie nationala, lider pe piata romaneasca, care are ca obiect principal de activitate producerea si distribuirea de mortare uscate, in special adezivi de gresie si faianta, kituri de rostuit , adezivi pentru lipirea si armarea polistirenului, sape autonivelante, gleturi de ipsos si ciment, tencuieli cu aplicare manuala si mecanizata, termosisteme, vopsele si tencuieli decorative, produsele pentru izolare termica si fonica cum ar fi polistirenul expandat, cel extrudat si vata de sticla.

www.yourjobs.ro