Junior Social Media Activist

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm o persoană proaspăt absolventă, activă în cadrul celor mai populare rețele sociale (Facebook, Twitter, Google+, etc.), capabilă să propună, să implementeze și să gestioneze în mod natural pagini de Facebook, conturi de Twitter și discuții pe forumuri pentru funția de Junior Social Media Activist.

Responsabilități:
- creare conținut pentru site-uri și Social Media;
- consilierea clienților prin canalele de Social Media în alegerea serviciilor turistice externe;
- activități de cercetare și analiză de piață;
- întocmirea rapoartelor și situațiilor privind rezultatele activității desfășurate;
- aistarea clienților în realizarea documentelor de călătorie și rezervarea serviciilor solicitate.

CERINTE

Cerințe:
- studii superioare;
- cunostințe foarte bune de limba engleză și maghiară
- excelente abilități de comunicare; persoană sociabilă, carismatică, motivată, responsabilă,
serioasă;
- creativitate, capacitate de lucru în condiții de stres, aptitudini pentru lucrul în echipă;

Poziția este disponibilă în Oradea!

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:
- conditii moderne de munca;
- instruire și susținere permanentă;
- oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru dinamic;
- șansa de afirmare într-un domeniu de mare perspectivă;
- cafea bună, birou în centru (puncte bonus dacă vii cu bicicleta)
- beneficii adiacente (ex.: vacanțe sponsorizate)