JUNIOR RECRUITER

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- postarea de anunturi de angajare pe internet, ziare etc;
- selectia CV-urilor;
- programari interviuri;
- interviu cu candidatii;
- selectia intervievatilor;
- raportarea catre angajator a situatiei procesului de recrutare.

CERINTE

- studii superioare (relatii internationale, psihologie, drept etc);
- limba engleza fluent;
- cunostinte foarten bune de utilizare PC;
- abilitati foarte bune de comunicare;
- prezenta agreabila;
- persoana responsabila si organizata;
- persoana dornica de a se perfectiona in domeniul resurselor umane.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial negociabil;
- posibilitatea de a participa la diverse training-uri de perfectionare.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro