Inspector Asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de asigurare cu capital româno-austriac, îsi consolideaz¿ echipa de vânz¿ri prin noi angajari pentru agentiile din Oradea, Alesd si Beius.
Dumneavoastra sunteti o persoan¿ dinamic¿ ce doreste s¿ realizeze câstiguri financiare importante si s¿ se perfectioneze în domeniul vânz¿rilor de asigurari al¿turi de cel mai mare asigur¿tor austriac.
Exist¿ acum sansa unei cariere promit¿toare într-o echip¿ noua, dinamica si performant¿.

Responsabilitati:
- prospecteaza piata, mareste si intretine portofoliul de clienti;
- elaboreaza oferte de asigurare in baza solicitarii clientilor;
- selecteaza, instruieste si coordoneaza reteaua proprie de agenti de asigurare;

ALATURATI-VA ECHIPEI NOASTRE!

CERINTE

- persoana dinamica,cu bune abilitati de comunicare;
- perseverenta;
- orientare catre client si rezultate financiare proprii deosebite;
- experienta in domeniu si studiile superioare constituie avantaje, dar nu sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

ANGAJARE pe baza de CONTRACT DE MUNCA si beneficii financiare deosebite corelate cu rezultatele obtinute.