INGINER SEF MECANIC

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile acestei persoane sunt: sa mentine si sa dezvolte legaturile cu furnizorii de piese schimb pentru utilaje, sa coordoneze macanii din subordine astfel incat utilajele si toate echipamentele folosite in productie sa fie in buna stare de functionare.

CERINTE

- Sa fie un bun negociator,
- cu experienta ca si inginer mecanic minim 5 ani ( avantaj daca are experienta intr-o firma cu obiect de activitate asemanator),
- studii superioare de specialitate (TCM),
- dinamic, serios,
- cu domiciliul in Oradea sau intr-o localitate limitrofa, disponibilitate in caz de avarii.
- Cunostinte bune de limba engleza sau germana.
- Cunostinte PC (AUTOCAD).

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv (se negociaza in functie de experienta persoanei),
- Bonuri de masa, telefon, masina.
- Posibilitatea de a activa intr-o companie de prestigiu.

Agentie de resurse umane, recruteaza INGINER SEF MECANIC pentru clientul sau care este o companie nationala, lider pe piata romaneasca, care are ca obiect principal de activitate producerea si distribuirea de mortare uscate, in special adezivi de gresie si faianta, kituri de rostuit , adezivi pentru lipirea si armarea polistirenului, sape autonivelante, gleturi de ipsos si ciment, tencuieli cu aplicare manuala si mecanizata, termosisteme, vopsele si tencuieli decorative, produsele pentru izolare termica si fonica cum ar fi polistirenul expandat, cel extrudat si vata de sticla.