Inginer constructor - Coordonator de Lucrari

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza, indruma si sprijina intreaga activitate a santierului;
- repartizeaza sarcinile de munca pentru intreg personalul din subordine;
- asigura stabilirea si aducerea la cunostinta fiecarui subordonat a atributiilor si raspunderilor ce le revin la locul de munca ;
- asigura controlul permanent al calitatii lucrarilor efectuate pentru atingerea parametrilor prevazuti in documentatia tehnica ;
- optimizeaza continuu metodele de executie in vederea reducerii costurilor si solutionarea incidentelor tehnice ce pot aparea in timpul executiei ;
- participa la elaborarea graficelor de executie impreuna cu responsabilul de santier in functie de termenele de executie, resurse si plan managerial;
- prezinta periodic cantitatea si consumul de resurse umane si materiale pentru intocmirea de rapoarte de lucrari zilnice, saptamanale/finale in vederea urmaririi productiei si decontarii lucrarilor executate cu beneficiarul ;
- lanseaza pe baza documentatiei detinute, comenzi conform cu obiectivele de realizat, pentru materiale, utilaje, etc.
- sa se asigure ca activitatea se desfasoara dupa cele mai inalte standarde de etica conform politicii companiei ;
- raspunde de incadrarea lucrarilor in graficul de executie alocat si de costurile aferente.

CERINTE

- studii superioare tehnice de specialitate ( constructii) ;
- experienta in domeniu ;
- experienta in coordonarea de oameni ;
- permis de conducere categ.B
- capacitatea de a conduce si de a rezolva rapid probleme complexe;
- responsabilitate ;
- persoana analitica, onesta, disciplinata ;
- abilitati foarte bune de comunicare

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-o companie de prestigiu la nivel national si international ;
- pachet salarial foarte atractiv.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul constructiilor.