Inginer Constructor

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza direct echipele de muncitori in procesul de executie al lucrarilor
- urmareste executia calitativa a lucrarilor de constructii conform cu cerintele exprimate in proiectele de executie si a normelor tehnice in vigoare
- este direct raspunzator de executia lucrarilor din punct de vedere ethnic(cote de nivel, dimensiuni,etc) conform cu specificatiile tehnice din proiectele de executie
- este responsabil de incadrarea in graficele de executie ale lucrarilor stabilite impreuna cu seful de santier
- intomeste rapoarte de lucru zilnice si saptamanale
- informeaza in cel mai scurt timp cu putinta pe seful santier despre orice abatere de la proiectul ethnic de executie descoperita pe parcursul lucarilor
- intocmeste masuratorile lunare impreuna cu atasamentistul (devizierul) pentru lucarile executate in luna respective
- intocmeste procese verbale cuprinse in cartea constructiei, acestea se intocmesc pe parcursul executiei lucrarilor
- impreuna cu seful de santier repartizeaza echipele de muncitori conform cu graficele de executie si le comunica volumele de lucrari care trebuiesc executate zilnic, saptamanal, lunar, etc

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Experienta de min 3 ani in domeniu
- Cunostinte operare PC
- Permis de conducere categ B
- Capacitate de sa lucra in conditii de stres
- Capacitate de coordonare si organizare
- Fire responsabila

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- masina de servici
- telefon

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr.9, Bl P191, Sc.A, ap.2,
tel:0359.801090;
tel/fax: 0359.411229
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul constructiilor edilitare.