INGINER CONSTRUCTOR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de constructii angajeaza Inginer constructor cu urmatoarele responsabilitati:
Verifica conditiile pentru amplasarea /amenajarea institutiilor
Monitorizeaza activitatea de construire/ reamenajare/reparatii a obiectivelor din zona sa de responsabilitate
Intocmeste rapoarte periodice privind situatia lucrarilor pe care le coordoneaza
Inspecteaza periodic obiectivele aflate in exploatare si evalueaza nivelul lucrarilor de mentenanta /modernizare ce trebuie efectuate
Verifica si intocmeste obiectiuni, dupa caz, la documentatia tehnica de executie
Coordoneaza echipele de constructii

CERINTE

Studii superioare tehnice (avantaj Constructii Civile si Industriale)
Experienta in domeniul constructiilor/ amenajarilor de cladiri
Cunostinte operare PC
Permis de conducere categ. B
Disponibil la deplasari ocazionale.
Persoana serioasa, apta de munca si organizata.

BENEFICII OFERITE

Salarizarea este la nivel de firma internationala.