Inginer Chimist

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea functionala a masinilor, utilajelor de tipul masinilor de injectat pentru producere a talpilor de incaltaminte din granule termoplastice de diferite modele si categorii;
- stabilirea corecta a indicatorilor de lucru cu granule termoplastice - la masinilie si utilajele specifice;

CERINTE

- studii superioare de specialitate (chimie);
- vechime ca inginer
chimist in activitati de productie : nu e necesar;
- genul persoanei necesare ocuparii postului :masculin ;
- varsta ideala a persoanei : 25-32 de ani ;
- cunoscator la nivel de conversatie a limbii italiene;
- dispus la efectuarea unui stagiu de pregatire de aproximativ sase luni in Italia(training);
- bune abilitati de relationare, spirit comunicativ, deschis spre deprinderi noi;
- spirit de lider , analitic, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Transport asigurat
- Asigurarea pe perioada stagiului de 6 luni efectuat in
Italia : a cheltuielilor de transport pana in Italia, cazare, masa ;
- Dezvoltare profesionala
armonioasa

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro
www.youracademy.ro

Clientul nostru este o companie multinationala.