Inginer Calitate

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea de identificare si raportare a neconformitatilor:
- Inainteaza rapoarte periodice,in vederea analizei, Directorului General cu privire la asigurarea calitatii in organizatie
- Colaboreaza la elaborarea de masuri corective si preventive in vederea asigurarii calitatii
- Intocmeste / verifica documentatia sistemului calitatii
- trimite in ancheta si avizeaza documentatia sistemului calitatii
- coordoneaza difuzarea si tinerea sub control a documentatiei sistemului calitatii
- Intocmeste grafice de urmarire a elaborarii documentatiei sistemului calitatii

CERINTE

???studii superioare de spacialitate;
???cunostinte solide ISO 9001;
???engleza nivel mediu;
???operare calculator (pachet Microsoft Office);
???constituie avantaj cunoasterea sistemului de certificare ISO TS;
???experienta minim 1 an .

BENEFICII OFERITE

???Salariul negociabil in functie de abilitati/cunostinte
???Bonuri de masa + transport gratuit

???Programul de lucru : de la 8.30 la 18.00- o ora pauza de masa

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
mobil: 0745.676.278

www.youracademy.ro

Clientul nostru este o companie multinationala, dezvoltata pe 3 Continente: America de Nord, Europa si Asia.