HR Manager

S.C. COMAU ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvoltarea si implementarea strategiilor si politicilor HR
-elaborarea bugetelor de personal si a costurilor aferente
-implementarea si coordonarea procesului de evaluare a angajatilor
-coordonarea programului de training si dezvoltare
-raportarea catre Grup
-dezvoltarea relatiei cu Universitatile si alte organizatii profesionale
-relatia cu ITM si alte institutii ale statului

CERINTE

-studii superioare in domeniul economic, juridic sau psihologic
-experienta pe o pozitie similara; minim 2 ani
-atestat de Inspector Resurse Umane - avantaj
-cunostinte de limba engleza nivel avansat
-cunostinte de limba italiana constituie avantaj
cunostinte de operare PC MS Office

COMAU este un actor major in lumea automobilului, cu mai multi de 13 000 angajati, repartizati in toate sectoarele de la realizarea echipamentelor si pana la inginerie.
COMAU isi intareste prezenta in domeniul ingineriei vehiculelor de mai bine de 10 ani in majoritatea tarilor unde sunt prezenti marii constructori, ajutandu-i in dezvoltarea noilor automobile.
COMAU deja prezent de multi ani in Romania (Oradea) pentru partea de echipamente (BU Body-Welding) cu 150 de angajati, doreste acum sa accelereze dezvoltarea biroului sau de studii si in Bucuresti pentru partea de Inginerie Vehiculelor.
Comau cauta persoane motivate pentru acest domeniu, riguroase si voluntare; dorinta de-a invata si de-a progresa sunt calitati foarte apreciate pentru a deveni candidati ideali si de-a face parte din echipa Ingineriei Vehiculelor al Grupului COMAU.

Site COMAU : www.comau.com