Ghid turistic - Grecia

Agentie de turism

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea unor grupuri de turisti din momentul sosirii in statiune, pana la plecarea acestora
- Prezentarea unor oferte turistice suplimentare fata de pachetele de servicii standard
- Insotirea clientilor in excursii
- Oferirea de informatii privind specificitatile locale din statiune si din regiune
- Acordarea de asistenta turistica pentru situatii exceptionale

CERINTE

- Cunoasterea la nivel avansat a limbilor maghiara si engleza
- Disponibilitate de a petrece 3 luni compacte in Grecia
- Abilitati de relationare cu clientii
- Deschidere spre a invata lucruri noi si a le impartasii mai apoi turistilor

BENEFICII OFERITE

- Cazarea si masa sunt asigurate pentru intreaga perioada petrecuta in Grecia
- Transport tur-retur asigurat (spre Grecia la inceputul contractului si spre Romania la finalul acestuia)
- Salarizare atractiva (salar fix)
- Comision din vanzarea de servicii turistice optionale (excursii suplimentare, neincluse in pachetele intiale de servicii oferite clientilor)