GESTIONAR Depozit Piese Auto

Sc Premium Part Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si raspunde de activitatea din depozitul in care isi desfasoara activitatea
- Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei si impachetarea coletelor catre clienti
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
- Isi verifica gestiunea proprie si sesizeaza nevoile in maxim 24 de ore in scris
- Opereaza in stoc miscarile de marfa
- Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta la nivelul stocului avut in gestiune
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitate a marfurilor

CERINTE

- Studii superioare constituie un avantaj
- Experienta relevanta ( minim 2 ani intr-un post similar)
- Excelente abilitati de operare in programe informatice
- Capacitate de adaptare si de a lua decizii rapid
- Capacitatea de a respecta deadline-urile, atentie si loialitateAbsolvent studii medii;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Bune abilitati organizatorice si atentie la detalii;
- Rezistenta la stress;
- Spirit de echipa;
- Experienta anterioara in operarea in programe de gestiune / contabilitate;

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem o companie orădeană, prezentă pe
piată din anul 2008, care se numără printre cei
mai importan si jucători din domeniul vânzării de
piese de camioane, semiremorci si autobuze.

Datorită echipei motivate si ambi.ioase, în acest timp am reusit
să dezvoltăm o retea natională de distributie/ aprovizionare, cu
centre în ora.e precum: Zalău, Arad, Târgu Mure., Bra.ov, Ia.i,
Covasna .i Bucure.ti. Prin amplasarea strategică a agen.iilor
noastre, dorim să fim prezen.i în fiecare parte a României, oferind
astfel servicii la nivel na.ional.

Pentru că ne dormi ca to.i clien.ii no.tri să fie mul.umi.i, suntem
constant preocupa.i să oferim cele mai bune servicii .i solu.ii
acestora, atât în procesul de vânzare cât .i în cel de post vânzare
al pieselor de camioane, semiremorci sau autobuze. Suntem de
asemenea, orienta.i către nevoile clien.ilor no.tri .i de aceea
avem o ofertă extinsă de piese originale dar .i after market,
oferind în plus, o mul.ime de avantaje celor care le achizi.ionează.

Dorind să completăm activitatea noastră principală, am dezvoltat
în apropierea depozitului nostru central din Oradea un complex în
care realizăm service pentru camioane la cele mai înalte standarde
.i cu echipamente de cea mai bună calitate.