EXPERT FONDURI EUROPENE

SC INTEGRA GRAND CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini și responsabilități:
• Analiza programelor lansate și identificarea soluțiilor de finanțare pentru beneficiari;
• Evaluarea eligibilității beneficiarilor și a proiectelor;
• Consultanță în elaborarea și implementarea proiectelor europene pe diverse programe de finanțare;
• Consilierea beneficiarilor în relația cu instituția finanțatoare;
• Întocmirea documentațiilor specifice implementării proiectelor: dosare de achiziție, documente de plată, rapoarte, notificări, acte adiționale etc.;
• Monitorizarea activităților în vederea implementării proiectelor conform graficelor/cererii de finanțare;

CERINTE

• Cunoștințe IT: Word, Excel, E-mail;
• Capacitate foarte bună de comunicare/relaționare;
• Spirit de observație/atenție la detalii;
• Capacitate de analiză și sinteză;
• Interes de colaborare pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

Ofertă (beneficii, bonusuri):
• Un pachet salarial (salariu fix, plus bonusuri - care recompensează performanța);
• Șansa de a face parte dintr-o echipă tânără, cu experienta in domeniul consultantei de peste 10 ani.

Societatea ofera servicii complete de consultanta privind finanţarile din fonduri europene sau fonduri guvernamentale