Esti in cautarea unui loc de munca? Stii italiana doar la nivel mediu ? Cursurile incep in curand...

SC XLW STAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei o schimbare in cariera ta? Un job mai bun? Un mediu de lucru tanar in care sa te afirmi? Atunci citesti anuntul potrivit! Suntem o companie multinationala si te vrem alaturi de noi!

Ce va trebui sa faci?

• Promotii sau vanzari de produse sau servicii prin intermediul telefonului
• Să stabiliţi întalniri de afaceri cu clienţii din Italia
• Operarea cu baze de date
• Asistenta clienti pentru companii multinationale

Stii italiana doar la nivel mediu si esti in cautarea unui loc de munca?

Urmeaza cursurile de conversatie organizate de XLW Group si vei lucra impreuna cu noi!

Te poti inscrie la: recrutare@xlworld.eu

Pentru mai multe informatii, suna la 0749 062 000 (IASI) sau 0749063602 (ORADEA).

CERINTE

• O buna cunoastere a limbii italiene. Pentru cei care cunosc limba italiana doar la nivel mediu si doresc sa lucreze cu noi, organizam cursuri de perfectionare a limbii, de la nivel mediu la nivel avansat.

• Cunostinte operare PC
• Abilitati de comunicare si persuasiune
• Persoana autonoma, dinamica, cu spirit de initiativa
• Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

• Pachet de beneficii motivant (salariu atractiv, bonuri de masa, transport gratuit, etc)
• Bonus-uri si premii specifice campaniei
• Program de lucru flexibil: full time sau part time
• Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunitati interne, training-uri periodice, feedback si coaching din partea responsabililor directi
• Mediu de lucru specific unei companii multinationale
• Conditii de munca excelente si o echipa unita

XL World is one of the leading and fastest-growing Outsourcing companies in Romania. We employ close to 600 professionals in 2 high-tech centers in Romania.
We are located in Iasi and Oradea and we have offices in UK, Italy and Albania.
We provide multi-lingual services to the largest multi-national companies in the areas of Customer Care, Marketing, IT and Back-Office.

Our work environment is higly dynamic and results-oriented.
We heavily invest in training and development of our employees.

For more information see our web site: www.xlworld.eu