Electromecanic

Simbeton SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Participa la activitatile de mentenanta preventiva conform planificarilor existente;
• Mentine masinile si utilajele in conditii tehnice adecvate;
• Remediaza defectiunile aparute la utilajele din cadrul sectiei de productie;

CERINTE

Candidatul ideal:
• Studii medii (scoala profesionala sau liceu de profil tehnic: electric, mecanic);
• Experienta pe un post similar constituie un avantaj;
• Cunostinte solide in domeniul electric si mecanic;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Se ofera contract individual de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba conform legii, pachet salarial competitiv (tichete de masa, decontare transport la si de la locul de munca, alte facilitati conform CCM) oportunitati de instruire si dezvoltare personala.

Program de lucru - 7:00 - 15:00

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator elemente prefabricate din beton.