DIRECTOR PRODUCTIE

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul este o companie italiana producatoare de mase plastice pentru produse electronice de larg consum, cu sediul in Oradea.

Responsabilităţi :
- Coordonarea si asigurarea intregului proces de productie in vederea realizarii productiei planificate, in conformitate cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale firmei.
- Planificarea activitatii de productie in sectiile de fabricatie, in functie de planul de
productie stabilit, pentru a asigura realizarea integrala a indicatorilor cantitativi si
calitativi stabiliti.
- Elaborarea si supunerea spre aprobare a politicilor firmei in ceea ce priveste productia.
- Organizarea si controlarea activitatilor de mentinere si dezvoltare a capacitatilor de
productie.
- Organizarea si coordonarea introducerii in fabricatie a produselor noi si asigurarea parametrilor prevazuti in documentatie.
- Coordonarea si asigurarea desfasurarii ritmice a procesului de productie, urmarind
realizarea productiei in conformitate cu planul cerut de vanzari.

CERINTE

- studii superioare tehnice sau economice
- cunoasterea de limbi straine: limba engleza, preferabil nivel mediu sau avansat.
- operare PC: Word, Excel, programe de baze de date.
- cunostinte la nivel profesionist privind tendintele in domeniul de productie la
nivel national si international
- permis de conducere categoria B
- experienta minimum 3 ani
Aptitudini necesare ocupării postului :
- rezistenta la stres
- persoana dinamica si care se integreaza usor in echipa, dar care stie sa impuna respect
- persoana disponibila la program prelungit
- time management
- capacitati de coordonare

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa
Training in Polonia (2-3 saptamani)
Program de lucru 8 ore pe zi, de luni pana vineri, intre orele 8.30 – 16.30

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!