DIRECTOR GENERAL - CONSTRUCTII

Active Job Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea intregii activitati a firmei in vederea realizarii lucrarilor de constructii conform cerintelor de calitate
- Respectarea obiectivelor stabilite;
- Monitorizarea activitatilor in vederea respectarii termenelor de executie a proiectelor aflate in derulare
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu subantreprenorii

CERINTE

- Studii tehnice (avantaj studii superioare in domeniul constructiilor civile si industriale;)
- Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara si minim 5 ani in executie constructii civile
- Excelente aptitudini manageriale
- Abilitati de organizare, planificare, conducere;
- Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel)
- Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj
- Permis de conducere Categ. B

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte atractiv, in functie de experienta si expertiza profesionala
- Pachet de beneficii – se va negocia la interviu
Numai candidatii selectati vor fi contactati

Active Job Consulting este o importanta Agentie de Resurse Umane din Romania care ofera solutii complete de personal. Calitatea este motto-ul nostru.

Permanenta preocupare a agentiei noastre pentru servicii de calitate, a dus la crearea unui avantaj competitiv.

Clientul nostru este o importanta companie de constructii care dezvolta proiecte imobiliare.