DIRECTOR GENERAL

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- managementul biroului de proiectare
- dezvoltarea sistemului relational
- identificarea oportunitatilor de piata

CERINTE

Experienta anterioara intr-o pozitie de management similara de minim un an

Excelente abilitati de comunicare, autoorganizare a activitatii si a procesului de stabilire si atingere a obiectivelor profesionale

Proactivitate, dinamism si nivel ridicat de motivatie profesionala

Foarte bune abilitati de management si leadership (bune capacitati de motivare si coordonare a personalului din subordine), capacitate decizionala si de procesare a fluxurilor informationale dezvoltate

Rezistenta la stress si efort prelungit

Bune abilitati de negociere si stabilire a unui sistem relational eficient din punct de vedere profesional

Nivel avansat de cunoastere a limbii engleze si a pachetului MS Office (OBLIGATORIU!)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte motivant

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este un grup de firme ce activeaza in domeniul constructiilor si dezvoltarilor imobiliare, ce isi dezvolta un birou de proiectare in domeniu, pe plan local.