Director Economic

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Furnizarea informatiilor financiare clare si fiabile, ajutand la luarea unei decizii
- Realizarea obligatiilor legale din punct de vedere al registrelor contabile
- Elaborarea politicilor financiar contabile ale compeniei
- Conducerea, coordonarea activitatii departamentului financiar-contabil in conformitate cu legislatia in vigoare
- Organizarea, planificarea si coordonarea procesului de bugetare anual
- Realizarea si intretinerea rapoartelor financiare periodice pentru a monitoriza atingerea performantelor planificate
- Realizarea previziunilor de cash - flow
- Gestionarea riscurilor financiare si negocierea conditiilor bancare

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Expert Contabil
- Limba engleza
- Limba italiana constituie avantaj
- Experienta de cel putin 3 ani pe un post similarce coordonare a activitatii finaciar-contabile
- Cunostinte foarte bune de fiscalitate si legislatie financiar contabila
- Cunosterea programelor JDE si Expert 5 constituie avantaj
- Abilitati foarte bune de coordonare, comunicare si integrare in echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o companie multinationala.