Director de productie

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incadrarea si coordonarea personalului din subordine
Gestiunea productiei
Coordonarea mentenantei utilajelor, curateniei si securitatii atelierelor

CERINTE

- studii superioare absolvite - domeniul tehnic
- experienta pe un post similar - min. 2 ani
- cunoasterea limbii franceze
- cunostinte de operare PC - MS Office
- persoana dinamica, comunicativa, implicata in munca

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitati de dezvoltare profesionala

RoMarketing este o companie care desfasoara activitati de dezvoltare a resurselor umane din companii multinationale, dar si din intreprinderi mici si mijlocii.
PRODUSE SI SERVICII ROMARKETING
-TRAINING
-CONSULTANTA
-EVALUARE RECRUTARE
-COACHING
-TEAM BUILDING

Acreditari, afilieri, certificari:
¿ Sistem de management al calitatii acreditat conform standardelor ISO9001:2000;
¿ Certificat de acreditare eliberat de MMSS Agentia Nationala pentru Ocuparea Fortei de Munca pentru servicii de informare si consiliere si servicii de mediere a muncii pe piata interna;
¿ Cursuri de management autorizate prin Consiliul National de Formare Profesionala a Adultilor de catre MMSSF si MECT;
¿ Reprezentanta si distributie in Romania pentru sistemul de evaluare ¿Panoramic Feedback¿;
¿ Licentiere pentru utilizarea sistemului de evaluare comportamentala Thomas International
¿ Distribuitor in Romania pentru carte Gower;
¿ Membra Federatia Patronilor Bihor;
¿ Membra U.G.I.R.