Director Comercial

Picoil Info Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaz¿ strategia de cump¿r¿ri vânz¿ri
- Coordoneaz¿ ¿i verific¿ modul de exploatare ¿i între¿inere a utilajelor
- Urm¿re¿te poten¿ialii furnizori ¿i resursele disponibile
- Coordoneaz¿ activitatea personalului din subordine
(stabile¿te priorit¿¿ile de execu¿ie a sarcinilor, stabile¿te nivelurile de salarizare, evalueaz¿ activitatea salariza¿ilor).

CERINTE

- Studii superioare (tehnice sau economice)
- Experien¿¿ minim doi ani într-o func¿ie de conducere
- Cuno¿tin¿e de limba englez¿
- Cuno¿tin¿e MS Office (nivel avansat)
- Autonomie ¿i independen¿¿ în activitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, corelat cu performan¿a efectiv¿ pe post
- Posibilitatea de a lucra cu o echip¿ profesionist¿, într-o companie lider pe pia¿¿ în domeniul de activitate

DESCRIEREA FIRMEI

Instruire ¿i consultan¿¿ în management

Clientul nostru este Rematinvest, firm¿ cu capital româno-german, care desf¿¿oar¿ o gam¿ divers¿ de activit¿¿i în domeniul colect¿rii, prelucr¿rii ¿i comercializ¿rii materialelor refolosibile, la un înalt nivel de calitate.
www.rematinvest.ro