DIRECTOR ADJUNCT

GRUPUL DE FIRME SELINA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaza si aplica strategii de dezvoltare a activitatii pe termen mediu si lung;
- Raspunde de performantele financiare ale societatii;
- Implementeaza, coordoneaza si supervizeaza activitatile cu care a fost mandatat de catre directorul general;
- Coordonarea eficienta a tuturor departamentelor din subordine;
- Identificarea ?i atragerea resurselor necesare pentru implementarea noilor idei de afaceri;
- Reprezinta firma in relatiile protocolare cu furnizorii, clientii si alte organisme/organizatii;
- Aprobarea procedurilor de interes general ale firmei (aprovizionare, vanzare, distributie, financiare, service, resurse umane);

CERINTE

- Abilitati manageriale;
- Abilitati de mediere si negociere;
- Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie de middle management;
- Organizat si analitic - sa poata gasi solutii simple/complexe si rapide;
- Capacitatea de a lucra cu date limite, sub stres, program prelungit;
- Capacitatea de a evalua si a lua decizii;
- Asumarea responsabilitatilor aferente postului;
- Studiile si experienta in domeniu, constituie un atuu

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv.

Grupul de firme Selina, care este unul din cei mai importanti jucatori de pe piata imobiliara si de constructii din vestul tarii, fiind alcatuit din: S.C. SELINA S.R.L., societate specializata in constructii civile si industriale, S.C. TRAMECO S.A., specializata pe sectorul utilajelor pentru constructii si transport, S.C. DRUMURI BIHOR S.A., societate care are ca principal domeniu de activitate constructia si intretinerea de drumuri si autostrazi. Cea mai recenta societate din grup este S.C. SELINA INVEST S.R.L., societate de dezvoltare si promovare imobiliara.