DECORATOR - MAGAZIN ORADEA

BRICOSTORE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregateste, intretine si actulizeaza tabelele de informare ale magazinului, balizajele, materialele promo, afisajul promo;
- comanda, pregateste si gestioneaza materialele de decorare necesare magazinului;
- prelucreaza diferite imagini necesare decorarii;
- colaboreaza cu decoratorii din celelalte magazine si cu departamentul marketing;
- decoreaza magazinului cu diferite ocazi speciale (Craciun, Paste, Aniversare, etc.).

CERINTE

- minim studii medii finalizate;
- cunostinte operare PC (MS Office, Adobe) la un nivel avansat;
- experienta similara minim 1 an;
- cunostinte limbi straine engleza si/sau franceza la un nivel mediu;
- persoana sociabila, responsabila, creativa, cu simt artistic dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

- pregatire tehnica si manageriala;
- integrarea intr-o echipa tanara si dinamica;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- salariu atractiv.

Grupul francez BRICOSTORE face parte din compania Bresson, infiintata cu mai bine de 155 de ani in urma si beneficiind de deja celebrul \\\"savoir-faire\\\" francez in domeniul comertului si al bricolajului. BRICOSTORE este un lant de magazine de bricolaj care se dezvolta rapid, atat in Romaina, cat si in Europa Centrala. Ne adresam familiilor, amatorilor de decoratiuni interioare, pasionatilor gradinaritului, dar si firmelor profesioniste, punandu-le la dispozitie cele mai competitive preturi de pe piata romaneasca de constructii, amenajari si gradinarit. BRICOSTORE a aparut pe piata romaneasca in anul 2001. In prezent BRICOSTORE a deschis 4 magazine in Bucuresti si 4 in tara, respectiv Brasov, Ploiesti, Constanta si Pitesti.