Coordonator marketing si PR

sc Ex Studio srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea, implementarea si urmarirea strategiei de online marketing: e-mail marketing, social media (facebook, youtube, pinterest, instagram, etc.)
- Postarea si redactarea articolelor publicate pe blogul firmei
- Verificarea, improspatarea si imbogatirea continutului magazinului online
- Implementarea si gestionarea planurile de comunicare
- Realizarea materialelor de promovare: afise, flyere, cataloage etc
- Crearea materialelor de presa (comunicate de presa, mape de presa, prezentari etc)

CERINTE

- Experienta de minimum 2 ani in marketing si PR
- Studii superioare
- Foarte bune abilitati de comunicare si abilitati in redactarea de continut web, cat si alte materiale necesare procesului de vanzare
- Persoana responsabila, organizata, proactiva, creativa, dinamica si orientata pe rezultate
- Abilitati de comunicare, initiere si dezvoltare relatii profesionale.
- Limba engleza nivel avansat (scris, vorbit)
- Cunoasterea limbii maghiare prezinta un avantaj
- Candidatii sunt invitati sa trimite o scrisoare de intentie, in care se prezinta si ne arata de ce doresc sa se alature echipei noastre

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant + bonuri de masa;

- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, tanar, dinamic si in permanenta cautare de imbunatatiri;

Magazin online de produse profesionale pentru aplicat unghii false, manichiura si pedichiura.