CONSULTANT RESURSE UMANE / OFFICE MANAGER

SC VIGAMO SRL - REMAX TRUST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii de resurse umane:

- Recruteaza agentii imobiliari (asociatii de vanzari);
- Asigura training-ul de specialitate pentru agentii imobiliari;
- Intocmeste rapoarte specifice activitatii de recrutare/training.

Atributii administrative:

- Asigura interfata dintre asociatii de vanzari si Head Office;
- Gestioneaza intreaga activitate administrativa la nivelul punctului de lucru;
- Intocmeste rapoarte specifice privind activitatea punctului de lucru.

CERINTE

Experienta in recrutare minim 2 ani;
Experienta in activitati de training (prezinta avantaj);
Absolvent (a) studii superioare sau student (a) an terminal;
Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowePoint) si limba engleza nivel mediu.
Persoana dinamica, entuziasta, deschisa catre nou, cu o atitudine pozitiva si cu puternic spirit autonom, capabila sa isi stabileasca obiective clare si sa urmareasca indeplinirea lor.
Spirit antreprenorial - prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Dezvoltarea unei excelente cariere in resurse umane.
Training-uri de specialitate.
Activitate intr-o companie cu renume mondial in domeniul imobiliar.

RE/MAX este NR.1 mondial in imobiliare. A fost creata de profesionisti de top, ajungand in prezent, dupa 34 de ani de succese, cea mai mare retea de agentii imobiliare din intreaga lume. 67 de tari, 7000 de agentii si peste 120000 de agenti sunt cifre care demonstreaza cu prisosinta acest lucru. Increderea in RE/MAX TRUST este data de notorietatea brandului si de serviciile impecabile oferite, agetii RE/MAX reusind cel mai mare numar de tranzactii, putandu-se spune cu certitudine ca nimeni in lume nu vinde mai multe proprietati imobiliare decat RE/MAX !

Pentru detalii vizitati www.remax.ro, www.remax.com